Plechová garáž ako garáž drevená?

 

Plech drevodekor je ten najkvalitnejší akrylový plech, na ktorom bol okrem farby použitý vzor uzlov a drevených džbánov. Vďaka tomuto plech imituje drevo a zostáva hladký na dotyk. Zobrazené uzly a džbány sú podobné prírodnému drevu. Konštrukcie z drevopodobného plechu majú najvyšší stupeň odolnosti voči atmosférickým faktorom, pretože plech je nielen pozinkovaný, ale je tiež  upravený vrstvami základným náterom a potiahnutý vrchnou vrstvou laku so vzorom.

Drevené garáže majú kratšiu životnosť ako garáže plechové, drevo sa časom rozpadá po čase je drevo potrebné ošetrovať náterom alebo treba nahradiť ho novým. To je dôvod prečo vybrať garáž z našej ponuky. Plechová garáž v imitácii dreva je odolnejšia, majú trvácnejší materiál bez potreby natierania a ošetrovania. Široká ponuka umožňujú našim klientom prispôsobiť garáž podľa svojej potreby.

 

 Naša ponuka prináša veľa možnosti a kombinácie garáže.

Ponúkame rôzne type striech – strecha dvojspadová, strecha so spadom dozadu a strecha so spadom do boka. Náš zákazník ma taktiež možnosť vybrať okno – výklopné okno PVC v hnedej alebo bielej farbe, plechovou  okenicou, alebo svetlík s plexiskla v- 20cm x š-100cm. Vďaka takýmto možnostiam môžme vyrobiť nielen garáž, ale aj záhradný domček, ktorý sa bude esteticky prezentovať s Vašou záhradou. Záleží od klienta, aký bude konečný vzhľad a účel jeho objektu.

Vďaka nie veľkej investície naši zákazníci získavajú výhodu parkovania v estetickom objekte cez mnoho rokov. Atraktívne ceny a dlhá trvácnosť nie sú jedinými výhodami nákupu plechovej garáže imitujúce drevo . Okrem toho garáže a záhradné domčeky sú štýlové a  ladia s okolím Vášho domova.

V našej ponuke  nájdete garáže s povrchovou úpravou  imitujúcou  drevo.

Imitácia dreva – orech

Imitácia dreva – zlatý dub

Farba zlatý dub je jasnejšia ako farba orech. Garáže vyrobené z oboch typov plechu vyzerajú naozaj pôsobivo. Rovnako ako v prípade pozinkovaných plechov a tých, ktoré sú v jednotných farbách, vyrábame aj záhradné domčeky a prístrešky vo všetkých možných farbách, rozmeroch a konfiguráciách.